Atribuită
Cumpărare directă
ALCOOL MEDICINAL 500 ML 6 BUC * 5 = 30; BURETI CU CANELURA 3BUC/SET 3 SET * 0,9 = 2,7; INALBITOR 5L NEVA 2 BUC * 5,8 = 11,6; COADA LEMN 2 BUC * 1,05 = 2,1; ERIX DETARFLORAL 1 L 40 BUC * 4,3 = 172; DETERGENT MANUAL HAS 400GR 214 BUC * 1,8 = 385,2; HARTIE IG. NORMALA 1 STR NATUR 60GR 100 ROLA * 0,2 = 20; LAVETE 30 X 40 100BUC/SET 6 buc * 0,52 = 3,12; MANUSI MENAJ DIN LATEX XL(T) 16 PER * 2,3 = 36,8; MATURA SORG CU COADA 6 BUC * 9,99 = 59,94; MOP BUMBAC 250 GR 2 BUC * 2,54 = 5,08; PASTILE EFERVESCENTE DE CLOR 300TABLETE/CUT(1KG) 1 CUT * 38 = 38; SACI MENAJ 240L 10/ROLA "EXPERT CHIM" PRACTIC 10 ROLA * 5,1 = 51; SACI MENAJERI 35 L 50 BUC/ROLA 70 ROLA * 2,1 = 147; IVY SAPUN LICHID 5L 2 BUC * 8,4 = 16,8; SAPUN 100GR SENSITIVE 225 BUC * 0,9 = 202,5; cf ref 15010/07.09.2020-SSM; 14941/04.09.2020-Sf. Lazar; 15179/09.09.2020-Serv. Administrativ
- Număr anunț
- DA26340331
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CHIM CONSUM SRL (CUI 26563911)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.183,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.183,84 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.