Atribuită Cumpărare directă

Spalare cu lichid special Cleanex cu pompa de spalare cu dublu sens, unitatea de facturare este 1 unitate =24Kw, spalare de neutralizare, reumplere centrala si probe de etanseitate si functionare, pentru centralele si cazanele prezentate in oferta: 1. Teren sport Vladimirescu 1 centrala 35Kw 2. Sala sport Vladimirescu 1 centrala 24Kw si 2 centrale 50Kw.

Număr anunț
DA26339180
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
GREC MIRCIA-PAVEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 27292179)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat