Atribuită Cumpărare directă

Cutie 20 seturi prosoape de hartie verde 1 strat 240 foi/set ZZ prosopzbax BAX 4.00 62.00 0.00 248.00 2 Saci menajeri LDPE 120 litri 10 buc/rola 110 x 70 cm negru wns-1972 ROL 10.00 3.50 0.00 35.00 3 Servetele umede 120 buc Soft&Clean Dalin dalins120 BUC 2.00 5.20 0.00 10.40 4 Clor 4l Sano 25080 BUC 3.00 16.50 0.00 49.50 5 Solutie pentru curatat geamuri Sano Clear Triger blue 1 L 15354 BUC 2.00 8.10 0.00 16.20 6 Hartie igienica 3 straturi alba 10 role/set Perfex 23958 SET 10.00 6.90 0.00 69.00 7 Lavete universale 3/set Sweet Home PS-1859 SET 2.00 1.40 0.00 2.80

Număr anunț
DA26336058
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430,90 RON
Valoare atribuită
430,90 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

430,90 RON

din 430,90 RON estimat