Atribuită Cumpărare directă

Pachet art. de birou - MAI - conform comenzii ferme nr. 598643/09.09.2020 atasata

Număr anunț
DA26339013
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720,05 RON
Valoare atribuită
720,05 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720,05 RON

din 720,05 RON estimat