Atribuită
Cumpărare directă
Clorura de Calciu 0.025M pentru APTT-S (Dialab, Austria),Trombina umana pentru determinare Fibrinogen, 2 ml (Dialab, Austria),APTT - Timpul de Tromboplastina partial activat (Dialab, Austria),Test rapid FOB (Hemoragii Oculte), caseta (Dialab, Austria),PROMOTIE >> HBs Ag test rapid, productie Canada CEL MAI MIC PRET,HCV test rapid, caseta, 25 teste/kit (productie Canada) ,est rapid Infectioase - Adenovirus/Rotavirus Ag CASETA din scaun, kit x 25 casete - PROMOTIE
- Număr anunț
- DA26337420
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.376 RON
- Valoare atribuită
- 3.376 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.