Atribuită
Cumpărare directă
Furnizorul se obligă să furnizeze/presteze următoarele licențe/servicii informatice care includ: - licență aplicație Jurist Pro pentru 2 utilizatori - abonament anual sincronizări, importuri automate, alerte și atenționări e-mail și SMS, pentru un număr de 100 dosare-aplicatie Jurist Pro si 400 arhivate - Licență nelimitata utilizatori iLegis cu restrictie IP + 5 utilizatori iLegis fara restrictie- serviciului online pentru consultarea produsului informatic legislativ “iLegis” – gratuit - Abonament anual de actualizare baza de date legislativ iLegis Profesional nelimitat utilizatori cu restrictei IP + 5 utilizatori fara restrictie Contractul este valabil pe o perioada de 12 luni de la data de 01.10.2020. Preţul total pentru licentele/serviciile prestate, plătibil Furnizorului de către Achizitor pentru o perioadă de 12 luni este de 7.150,00 lei la care se adaugă TVA conform ofertei.
- Număr anunț
- DA26346796
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI 2664676)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 48900000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.150 RON
- Valoare atribuită
- 7.150 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.