Atribuită Cumpărare directă

DENUMIRE PRODUS SOLICITAT CANT. FUSER UNIT OKI 43853103 ORIG. 1 TONER LEXMARK B222000 ORIG. 10 DRUM UNIT LEXMARK MB2236ADW ORIG. 2 DRUM UNITOKI 46484108 NEGRU ORIG. 1 DRUM UNIT OKI 46484107 CYAN ORIG. 1 DRUM UNIT OKI46484105 YELLOW ORIG. 1 DRUM UNIT OKI 46484106 MAGENTA ORIG. 1

Număr anunț
DA26339888
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.061,56 RON
Valoare atribuită
3.061,56 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.061,56 RON

din 3.061,56 RON estimat