Atribuită
Cumpărare directă
1 SACI MENAJ 35 L 1 3.36 3.36 2 SANO SAN VASE Buc 3 5.88 17.65 3 SANO ANTIKALK 750 ML Buc 3 14.29 42.86 4 DETARTRANT 800 ML Buc 1 7.14 7.14 5 HARTIE IGIENICA ONDA Buc 40 0.59 23.53 6 ODORIZANT WC Buc 4 5.88 23.53 7 MATURA Buc 4 12.61 50.42 8 SACI MENAJ 240L 10 9.24 92.44 9 MANUSI VINIL NEPUDRATE Cut 2 67.23 134.45
- Număr anunț
- DA26352384
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ADANCATA (CUI 33561875)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395,38 RON
- Valoare atribuită
- 395,38 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.