Atribuită Cumpărare directă

este un email monocomponent pe baza de rasini alchidice grase, caracterizat de putere de acoperire foarte buna, pastrare a luciului timp indelungat, rezistenta buna la intemperii si la lovituri mecanice, etalare si duritate buna. Culoare negru, 0.75l

Număr anunț
DA26354586
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,40 RON
Valoare atribuită
277,40 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,40 RON

din 277,40 RON estimat