Atribuită Cumpărare directă

Detine Aviz Biocid nr. 4986BIO/01/12.24 Gel antibacterian cu o formula dezvoltata in conformitate cu literatura de specialitate - 65% alcool etilic cu actiune virucida, bactericida, fungicida, tuberculocida - 1% dexpantenol care hidrateaza si mentine elasticitatea pielii. Are excelente proprietati antiinflamatorii si se absoarbe foarte bine in piele Gel hidroalcoolic cu proprietati antiseptice datorate continutului mare de alcool etilic 65% (vol) Poate fi utilizat timp indelungat fara sa produca efecte adverse. Usor de aplicat. Poate fi utilizat atunci cand nu exista la dispozitie apa si sapun Aplicare: 1 ml se intinde pe palme pana se usuca Prezentare: flacon 1L + pompita dozatoare

Număr anunț
DA26340425
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC DR. BOROS FORTUNAT ZETEA (CUI 4367760)
Furnizor / câștigător
DEROM DENTAL INTERNATIONAL SRL (CUI 13038589)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.866 RON
Valoare atribuită
3.866 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.866 RON

din 3.866 RON estimat