Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul contractului consta in achizitionarea de servicii de intocmire studiu trafic in una din cele mai aglomerate intersectii ce cuprinde si linie de tramvai si transport autobuz, in vederea identificarii de solutii pentru a fluidiza si descongestiona traficul, precum si siguranta circulatiei, din intersectia Str. Lizeanu cu Str. Maica Domnului si Str. Reinvierii.
- Număr anunț
- DA26358704
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- STRATEGY & CONSULTING PHG S.R.L. (CUI 41953241)
- Cod CPV
- 79311200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.000 RON
- Valoare atribuită
- 125.000 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.