Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta, CNAIR SA prin DRDP CLUJ, achizitioneaza un pachet de Servicii asigurare CASCO pentru autoturismele din dotarea DRDP CLUJ, pentru un numar de 58 autoturisme, conform caietului de sarcini atasat la sectiunea Documente atasate. In cazul acceptarii ofertei pentru prestarea Serviciilor de asigurare CASCO pentru autoturismele din dotarea DRDP CLUJ va rugam sa completati si sa transmiteti la adresa de e-mail achizitii@drdpcluj.ro formularele solicitate, puse la dispozitie de autoritatea contractanta in sectiunea Documente atasate cu respectarea termenului limita de raspuns, 17.09.2020, ora 17. ATENTIE!!! Pretul de vanzare (valoarea totala incarcata in catalog) trebuie sa fie acelasi cu cel din formularul de oferta pe care il veti completa si transmite pe e-mail. Aveti posibilitatea pe timpul desfasurarii achizitiei directe sa modificati valoarea ofertata initial. Criteriul de atribuire - pretul cel mai scazut- se aplica ofertelor admisibile depuse, rezultand un clasament si un castigator. Prin intermediul platformei SEAP autoritatea contractanta va informa fiecare ofertant despre rezultatul achizitiei.
- Număr anunț
- DA26348448
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.493,81 RON
- Valoare atribuită
- 80.493,81 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.