Atribuită Cumpărare directă

Oferim servicii de cazare, ingrijire, masa, asistenta medicala primara pentru doua persoane

Număr anunț
DA26342796
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
Asociatia pentru asistenta sociala a persoanelor varstnice (CUI 30199747)
Cod CPV
85311000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON

din 48.000 RON estimat