Atribuită Cumpărare directă

Produse protocol Persoana contact: - Comp. Achizitii - S.G.A. Vrancea - Ing. Radu Popa - tel : - 0747/826.041 - 0237/227800 - e-mail: radu.popa@sgavn.das.rowater.ro

Număr anunț
DA26343806
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI 8017008)
Cod CPV
15981200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
829,40 RON
Valoare atribuită
829,40 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

829,40 RON

din 829,40 RON estimat