Atribuită Cumpărare directă

Placa gips-carton Norgips Standard GKB, grosime 12.5 mm, 2600 x 1200 mm 10606308 Adeziv gips-carton Rigips Rifix, 25 kg 10602331 PROFIL CD 60X4000 SUPER A 10602333 PROFIL UD 30X4000 SUPER A 10605467 Brida multipla C, 125 x 0,8 mm, otel galvanizat 10604666 Ipsos imbinare Knauf Fugenfuller Leicht, 25KG 10600110 Piesa imbinare liniara CD FierCTC 11102247 Silicon sanitar transparent 300 ml 10807059 Baterie lavoar cu pipa mobila, Ferro Elba Bel 4, cartus ceramic 40 mm, crom 10400293 BCA Soceram 650 X 200 X 240 mm

Număr anunț
DA26371327
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.047,04 RON
Valoare atribuită
6.047,04 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.047,04 RON

din 6.047,04 RON estimat