Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de instalatii electrice la hala de lactate ( tualeta si camera alaturata ,montaj doua lampi noi ,schimbat conductori ,montat doze de aparat +aparatele necesare,

Număr anunț
DA26357952
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
LARA ELECTRIC S.R.L. (CUI 18247551)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat