Atribuită
Cumpărare directă
Castel de Apa-Obiectiv Turistic;SA totala 2.660.880 EUR;Riscuri asigurate : Toate riscurile nominalizate ; Fransize:doar la Cutremur:1% din TSA /even.;Clauze suplimentare : Daune produse de apa, SA 50.000 EUR;Vandalism fara efractie ,SA 100.000 EUR; Bunuri casabile cladire, SA 5.000 EUR;Fenomene electrice , SA 100.000 EUR;Avarii accidentale SA 100.000 EUR;Derogare de la regula proportionalitatii 10%;Cheltuieli refacere sisteme de protectie SA 20.000 EUR;Cheltuile cu interventia pompierilor SA 20.000 EUR;Cheltuieli de curatire a locului ,expertizarea daunei,proiectare ; Prima de asigurare: 3050 EUR ( 14814,77 RON);Plata in 4 rate
- Număr anunț
- DA26348163
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.814,77 RON
- Valoare atribuită
- 14.814,77 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.