Atribuită Cumpărare directă

Inalbitor si igienizant pe baza de clor activ Destinat albirii chimice a tesaturilor albe din bumbac sau fibre celulozice in amestec cu fibre sintetice si igienizarii spatiilor de lucru Spalarea si igienizarea suprafetelor din mozaic, ciment, plastic, a utilajelor din institutii, industria alimentara, piscine si bucatarii Se pot face atat spalari manuale cat si cu masini speciale

Număr anunț
DA26348613
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat