Atribuită Cumpărare directă

unitate DVDRW LG extern silver pret : 116.81 ron

Număr anunț
DA26348661
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA (CUI 29351603)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30233153-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,81 RON
Valoare atribuită
116,81 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,81 RON

din 116,81 RON estimat