Atribuită Cumpărare directă

Amplasare comtainer 12 t - 12 m pe noua poztie in Unitate Militara din Cincu 24m raza

Număr anunț
DA26363515
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
GRUIA TRANS SRL (CUI 18521079)
Cod CPV
44619000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.020 RON
Valoare atribuită
14.020 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.020 RON

din 14.020 RON estimat