Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Lanterna Led cu acumulator 100 buc Caracteristici Tehnice Lanterna tip led, flux luminos minim 600 m.l., distanta de iluminare min 300m., pachetul sa includa incarcator priza 220V, priza auto 12 V si acumulator Li-Ion. Date de facturare: U.M. 0575 București, cu sediul în Șoseaua de Centură nr.24, Măgurele, jud. Ilfov, cod fiscal 4340676. Notă: pe factură se va adauga, pe langa denumirea produselor, si mentiunea „produsul conform comenzii nr. 707.321 din 11.09.2020.
- Număr anunț
- DA26361857
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- MILITARY SURPLUS S.R.L. (CUI 34603910)
- Cod CPV
- 31527210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.622 RON
- Valoare atribuită
- 4.622 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.