Atribuită Cumpărare directă

PACHET LAPTOPURI NECESARE PENTRU SUSTINEREA LECTIILOR ONLINE 29 CLASE

Număr anunț
DA26362379
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala Nr 39 ”Nicolae Tonitza” (CUI 29452438)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.050,98 RON
Valoare atribuită
66.050,98 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.050,98 RON

din 66.050,98 RON estimat