Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - AUTOBUZ RENAULT, Serie sasiu ; VF6PN04E1PR101970, Locuri=57; Valabilitate :17.09.2020-16.10.2020 1 Luna -CITY INSURANCE, PA= 527.42

Număr anunț
DA26354983
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
527,42 RON
Valoare atribuită
527,42 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

527,42 RON

din 527,42 RON estimat