Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de reparatie masina de tuns gazon MTD include urmatoarele proceduri: - conststarea defectiunilor - identificarea pieselor defecte - inlocuirea pieselor defecte (ax canelat, rola, bolt sustinere) - testarea/predarea

Număr anunț
DA26395890
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
PROUTIL SRL (CUI 18729461)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
888,66 RON
Valoare atribuită
888,66 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

888,66 RON

din 888,66 RON estimat