Atribuită Cumpărare directă

Dozator pentru sapun lichid, polistiren, montaj suspendat, transparent, 650 ml

Număr anunț
DA26402924
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,50 RON
Valoare atribuită
115,50 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,50 RON

din 115,50 RON estimat