Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80gr/mp - 25 topuri x 11,50 lei Pix metalic cu mecanism - 20 bucati x 16,50 lei Biblioraft plastifiat A4 8cm - 30 bucati x 6,40 lei Biblioraft plastifiat A4 5cm - 30 bucati x 6,40 lei Capse 24/6 - 20 cutii x 1,00 lei Clips metalic 32mm 12 bucati/cutie - 10 cutii x 3,20 lei Textmarker - 10 bucati x 2,40 lei Dispencer pentru banda 19mm x 33m + banda - 10 bucati x 3,90 lei Agrafe birou 33mm - 5 cutii x 0,78 lei Roller - 12 bucati x 9,50 lei

Număr anunț
DA26396775
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.234,40 RON
Valoare atribuită
1.234,40 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.234,40 RON

din 1.234,40 RON estimat