Atribuită
Cumpărare directă
Set piese motopompa Honda AGT SWT 50HX : Arbore cotit-piesa de origine Honda 1 x 705,60 Biela -piesa de origine Honda 1 x 240,10 Piston -piesa de origine Honda 1 x 156,80 Set segmenti-piesa de origine Honda 1 x 142,10 Set garnituri motor-piesa de origine Honda 1 x 117,60 Supapa admisie-piesa de origine Honda 1 x 58,80 Supapa evacuare-piesa de origine Honda 1 x 83,30 Suruburi corp pompa-piesa de origine AGT 4 x 5,50 Carburator -piesa de origine AGT 1 x 411,60 Demaror -piesa de origine AGT 1 x 328,30 Presetupa-piesa de origine AGT 1 x 372,40
- Număr anunț
- DA26370727
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
- Cod CPV
- 42950000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.638,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.638,60 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.