Atribuită Cumpărare directă

ROBINET 1/2FI ERMETIQ 30X14,29 ,ROBINET AERISIRE CALORIFER 1/2 20X4,2 ,AERISITOR AUTOMAT CU VENTIL 1/2 30X17,65 ,ROLE TEFLON MARE 8X4,62 ,SNUR ETANSARE FILETE 1X52,1 ,CANEPA 2X4,2 ,LUBRIFIANT WD 40 100ML2X13,87

Număr anunț
DA26371809
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI 15743526)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.167,23 RON
Valoare atribuită
1.167,23 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.167,23 RON

din 1.167,23 RON estimat