Atribuită Cumpărare directă

1 OSKAR PIGMENT 16 NEGRU 30ML #5946062007685 buc 1 8.8235 2 VOPSEA LAVABILA FASSADE P15L #5946045148465 #5946046014890 #5946046148465 buc 1 142.7731

Număr anunț
DA26406229
Autoritate contractantă
Comuna Cristesti (CUI 4323357)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,60 RON
Valoare atribuită
151,60 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,60 RON

din 151,60 RON estimat