Atribuită Cumpărare directă

Abonament la un serviciu online de monitorizare a Buletinului Procedurilor de Insolventa conform caiet de sarcini atasat. Monitorizarea unui numar de aproximativ 5000 firme.

Număr anunț
DA26388953
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
Cod CPV
72319000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240 RON
Valoare atribuită
3.240 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240 RON

din 3.240 RON estimat