Atribuită Cumpărare directă

1 buc Placa de baza MSI H310M PRO-VD PLUS, Socket 1151 [H310M PRO-VD PLUS] 1 buc Adaptor USB Wireless TP-Link Dual Band Archer T2U Plus [Archer T2U Plus] 2 buc Kit Tastatura + Mouse Trust GXT 838 Azor, Negru [23289_trust]

Număr anunț
DA26362433
Autoritate contractantă
Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,13 RON
Valoare atribuită
420,13 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,13 RON

din 420,13 RON estimat