Atribuită Cumpărare directă

SCR 2 CUT AGRAFE COL50MM/ SCR INELE ELAST 100 GR/33 BIC PIX CRISTAL SOFT ALBS ICO PIX GEL ALBASTRU/20 B PGN CAIET A5/48F/D BASIC AGORA BUTOI 30L CU CAPAC FURCULITA INOX 19CM LINGURA INOX 19CM APRINZATOR ARAGAZ REINCAR

Număr anunț
DA26361110
Autoritate contractantă
Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,27 RON
Valoare atribuită
238,27 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,27 RON

din 238,27 RON estimat