Atribuită
Cumpărare directă
Pachet conform ofertei PCE9-OF4082VC - 18.09.2020 Acesta contine: - Insecticid Milbeknock EC, 7.5 ml – cantitate: 4; - Insecticid Actellic 50 EC, 10 ml – cantitate: 4; - Insecticid Calypso 480 SC, 1.8 ml – cantitate: 4; - Insecticid Mavrik 2 F, 5 ml – cantitate: 4; - Decis Expert 100 EC, 2.5 ml – cantitate: 4. Valoarea totala include si costul transportului la sediul achizitorului.
- Număr anunț
- DA26401284
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI 31008225)
- Cod CPV
- 39230000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120,36 RON
- Valoare atribuită
- 120,36 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.