Atribuită Cumpărare directă

CALCULATOR BIROU 2 BUC PERFORATOR 2 BUC CAPSATOR 2 BUC NOTES ADEZIV 75*75 20 BUC HARTIE XEROX A4 20 TOP BIBLIORAFT 15 BUC

Număr anunț
DA26404237
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
605,89 RON
Valoare atribuită
605,89 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

605,89 RON

din 605,89 RON estimat