Atribuită Cumpărare directă

Cablu UTP cat 6 cupru 305/rola

Număr anunț
DA26362648
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
Cod CPV
32421000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.396 RON
Valoare atribuită
2.396 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.396 RON

din 2.396 RON estimat