Atribuită
Cumpărare directă
servicii de auditare financiara pt. contractul subsidiar de tip C (prestari servicii de cercetare-dezvoltare si de inovare pentru intreprindere de catre organizatia de cercetare) cu SC INDA S.R.L. nr. 615/24.08.2018 - 480 lei servicii de auditare financiara pt. contractul subsidiar de tip C (prestari servicii de cercetare-dezvoltare si de inovare pentru intreprindere de catre organizatia de cercetare) cu SC INDAELTRAC S.R.L. nr. 616/24.08.2018 - 500 lei.Serviciile de auditare financiara respecta legislatia in vigoare si vor corespunde cerintelor solicitate prin caietul de sarcini.Serviciile vor fi prestate in vederea realizarii auditului aferent Contractului POC 76/08.09.2016-SMIS 105687
- Număr anunț
- DA26373329
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- CABINET DE AUDIT FINANCIAR - MARIN ALIN (CUI 27895153)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980 RON
- Valoare atribuită
- 980 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.