Atribuită
Cumpărare directă
0106-SCULE ATELIER AUTO 5350 5 2280 - 1/2 PISTOL.PNEUM.PERCUTIE S.P.M. 5 /[1] 1 BUC 4628 8 - CHEIE INELA DECUPATA CU CLICHET 8 /[1] 1 BUC 4628 10 - CHEIE DECUPATA CU CLICHET 10 /[1] 1 BUC 4628 13 - CHEIE FIXA+INELARA CLICHET 13 /[1] 1 BUC 4628 16 - CHEIE COMBINATA FIXA-INELARA CLICHET 16 /[1] 1 BUC 4628 17 - CHEIE FIXA+INELARA CLICHET 17 /[1] 1 BUC 3791N 76 - MULTIMETRU DIGITAL F 76 ECO1 BUC 5357 2 - SET PNEUMATIC DE UMFLAT SI SUFLAT T 537093 /[1] 1 BUC 5482 60 - SET POWER SPOT /[1] 1 BUC 4650 300 - CLESTE KNIPEX-COBRA 300 /[1] 1 BUC 4401N 14 - CLICHET MC ECO 1/4 2 BUC 4485 12 16 - 1/2 CAP CHEIE BUJII 16 70 /[1] 1 4485 12 208 - 1/2 CAP CHEIE BUJII 20.8 70 /[1] 1 BUC 4926 2 - SUPORT.FILTRU.ULEI.DR./ST.50-95 /[1] 1 BUC 3791 1 - TESTER TENSIUNE 40 6-400V /[1] 1 BUC 5478 60 - PISTOL DE LIPIT 220V 60W /[1] 1 BUC 4426 14 1 - TUBULARA 3/8 HEX. SW14 55 MM 1 BUC
- Număr anunț
- DA26373341
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI 22816329)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.937,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.937,20 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.