Atribuită Cumpărare directă

Server LENOVO THINKSYSTEM SR630 1U sasiu cu 8 x bay 2.5” 1 x cpu XEON 4216 16-core 4 x 1 Gbit Ethernet 1 x port management XCLARITY enterprise 1 x 750W Garantie echipament 3 ani

Număr anunț
DA26395737
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48821000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.200 RON
Valoare atribuită
58.200 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.200 RON

din 58.200 RON estimat