Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse curatenie: dozatoare sapun ,set matura si faras, galeata cu storcator si mop, sapun lichid 5 l, detergent geam 4 l, detartrant 1l,CIF crema 500ml, lavete umede si uscate,

Număr anunț
DA26368262
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA VRANCEA (CUI 4410518)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
39831700-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
677,84 RON
Valoare atribuită
677,84 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

677,84 RON

din 677,84 RON estimat