Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Reabilitare/modernizare Scoala Gimnaziala Obirsia Closani, judetul Mehedinti

Număr anunț
SCN1035352
Autoritate contractantă
Comuna Obirsia Closani (Primaria com. Obirsia Closani) (CUI 7536910)
Furnizor / câștigător
NISEMPRA ELECTRO SRL (CUI 17315291)
Cod CPV
45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
940.097 RON
Valoare atribuită
939.156,18 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
14.01.2019 16:42
Anunț de atribuire
SCNA1013700
Termen limită
06.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1037089

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

939.156,18 RON

din 940.097 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 940,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.