Atribuită Cumpărare directă

Furnizare echipamente protectie pentru Cabinetele Scolare din Municipiul Beius - PACHET ROLA MEDICALA 2str CELULOZA 60cm. PACHETUL INCLUDE: ROLA MEDICALA 2str CELULOZA 60cm - 10.00 BUC X 18.93 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA26373648
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,30 RON
Valoare atribuită
189,30 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,30 RON

din 189,30 RON estimat