Atribuită
Cumpărare directă
Nr.|Denumire produs|U.M.|Cantitate|Pret fara TVA|Valoare|Valoare TVA|Discount| 1.|Hartie ambalaj|buc|20.00|2.0000|40.00|7.60|0.00| 2.|Ace cu gamalie Memoris-Precious 28mm 50 grame|cutie|10.00|2.0200|20.20|3.84|0.00| 3.|Pioneze colorate 50 buc/um|buc|10.00|1.8000|18.00|3.42|0.00| 4.|Biblioraft Noki, negru, A4, 75mm, PP exterior, carton interior|buc|10.00|8.0300|80.30|15.26|0.00| 5.|Plic C4, 229x324,offset alb,gumat,80g.|buc|30.00|0.3000|9.00|1.71|0.00| 6.|File de protectie Ecomax, transparent, orange peel, A4, plastic, 100buc/set |set|3.00|9.6300|28.89|5.49|0.00| 7.|Dosar Standard, alb, cu sina, A4, carton.|buc|100.00|0.5000|50.00|9.50|0.00| |||||||| |TOTAL|293.21|183.00||246.39|46.82|0.00
- Număr anunț
- DA26373586
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIOCHINA (CUI 4231830)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246,39 RON
- Valoare atribuită
- 246,39 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.