Atribuită Cumpărare directă

Catalogul clasei I-IV 5 Catalogul clasei V-VIII 7 Catalog clasa pregatitoare 2 Condica prezenta profesori A3 1 Carnet elev V-VIII 50 Reg. pt. inspectii scolare 1 Registru procese verbale cons de administratie 1 Registru procese verbale cons profesoral 1 Registru intrare-iesire scoli 1

Număr anunț
DA26369407
Autoritate contractantă
Scoala cu cls. I-VIII, Arpasu de Jos (CUI 17771328)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,89 RON
Valoare atribuită
668,89 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,89 RON

din 668,89 RON estimat