Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 68,6% sub estimat
ACHIZITIE DE MATERIALE CONSUMABILE SI PAPETARIE NECESARE IN CADRUL PROIECTULUI FACTIS
- Număr anunț
- SCN1035285
- Autoritate contractantă
- Fundatia World Vision Romania (CUI RO9232411)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.319,60 RON
- Valoare atribuită
- 30.887,55 RON 68,6% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2019 11:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1013858
- Termen limită
- 25.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037028
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini FACTIS Papetarie lot 1 si 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037028.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model contract.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 98.319,60 RON Adjudecat: 30.887,55 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1- Materiale consumabile | 52.941,60 RON | Anulat | — |
| 2 | Lotul 2- Kit Educational | 45.378 RON | S.C. LECOM BIROTICA ARDEAL S.R.L. | 30.887,55 RON ↓31,9% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL CUI RO 11040604
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OFFICE PRO MEDIA SRL CUI RO 14413422
Valoare atribuită
30.887,55 RON
din 98.319,60 RON estimat
68,6%
Adjudecat la 31,4% din estimat · economie 67.432,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.