Atribuită
Cumpărare directă
Casti stereo cu microfon Spacer SPK-223 Cod produs: spk-223 Producator: SPACER Garantie: 24 luni CASTI SPACER cu microfon - SPK-223 CASTI SPACER cu microfon, jack 3.5mm, black, „SPK-223” Cod Produs: SPK-223 EAN: 5949046601459 Categorie: Casti Informații suplimentare Tehnologie Cu fir Tip Standard Microfon da Conectare Jack 3.5 mm Culoare negru Frecventa de raspuns (Hz) 20 – 20000 Diametru difuzor (mm) 40 Utilizare Multimedia Tip sistem Multimedia Greutate 131 g Altele cablu 1.3m Sensibilitate: 103 dB Impedanta 32 Ohm Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. RY763L
- Număr anunț
- DA26371869
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32342100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 705,90 RON
- Valoare atribuită
- 705,90 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.