Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Asistență tehnică din partea proiectantului în cadrul proiectului „Reabilitarea străzilor în comuna Porumbeni”
- Număr anunț
- SCN1035280
- Autoritate contractantă
- COMUNA PORUMBENI (CUI 16367675)
- Furnizor / câștigător
- PLANNING OFFICE SRL (CUI 17078381)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.511,83 RON
- Valoare atribuită
- 43.000 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2019 10:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1012994
- Termen limită
- 28.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035412
Documente
Documentația de atribuire
- CP_7.2_Caiet_de_sarcini-semnat.pdf.p7s
- CP_7.2_Model_contract-semnat.pdf.p7s
- CP_strazi_7.2_Formulare (1)-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1035412.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PLANNING OFFICE SRL CUI RO 17078381
Valoare atribuită
43.000 RON
din 43.511,83 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 511,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.