Atribuită Anunț de participare

Executare lucrari "MODERNIZARE STRADA TRAIAN DE LA PRIMARIE PANA LA STRADA TARGULUI IN LOCALITATEA UNIREA JUDETUL ALBA"

Număr anunț
SCN1035270
Autoritate contractantă
COMUNA UNIREA (CONSILIUL LOCAL UNIREA) (CUI 4562087)
Furnizor / câștigător
BELGROZ CONSTRUCT SRL (CUI 31429798)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.212.000 RON
Valoare atribuită
1.211.454,63 RON
Data publicării
14.01.2019 09:51
Anunț de atribuire
SCNA1039741
Termen limită
11.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1036839

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

1.211.454,63 RON

din 1.212.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.