Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat
Sistem centralizat de canalizare a apelor uzate menajere cu statie de epurare in satele Macicasu si Sanmartin comuna Chinteni judetul Cluj
- Număr anunț
- SCN1035260
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHINTENI JUDETUL CLUJ (CUI 4923998)
- Furnizor / câștigător
- AQUA SERV SRL (CUI 16469969)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.224.794 RON
- Valoare atribuită
- 5.811.807,51 RON 6,6% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2019 09:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1016078
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036994
Documente
Documentația de atribuire
- AC +AVIZE CANALIZARE SINMARTIN MACICASU-semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI CANALIZARE SINMARTIN MACICASU-semnat.pdf.p7s
- Contract de executie-CANALIZARE SINMARTIN MACICASU-semnat.docx.p7s
- electrice-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1036994.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
- PT 2018-semnat.rar.p7s
- statie epurare pt-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
Subcontractanți 1
AMPER GRUP SRL CUI RO 17998658
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ACOMIN S.A. CUI 224385
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Subcontractanți 1
ENERGO POWER SRL CUI RO 21779923
Valoare atribuită
5.811.807,51 RON
din 6.224.794 RON estimat
6,6%
Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 412.986,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.