Atribuită
Cumpărare directă
Tirant Lateral 38.61.026/025-2 buc,205.880 lei Ulei Mobil Super 2000 10w40 4l-1 buc,79.580 lei Filtru Ulei 0986452060-1buc,19.330 lei Supapa Prizei 31.61.035+31.61.038 M22-1 buc,63.030 lei Anv.11.5/80-15.3 16PR Malhotra-1 buc,560.510 lei Bara Teramid D40-1 buc,56.30 lei Pistol Vopsit Cu Recipient Inferior Romprofix 66244-1 buc,68.910 lei Ulei Mobil Delvac MX 15w40 20l-2 buc,305.880 lei Pasta Abraziva Spalat Maini Nuovo Derm - 500ml D0122-2 buc,5.460 lei Camera Aer 650-16 TR15 KABAT-1 buc,38.240 lei Ulei H46 10l-2 buc,63.0250 lei
- Număr anunț
- DA26381365
- Autoritate contractantă
- Municipiul Marghita (CUI 4348947)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.046,39 RON
- Valoare atribuită
- 2.046,39 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.