Atribuită
Cumpărare directă
1. Teste rapide pentru detectarea hemoglobinei umane BLUESTAR IDENTI-HEM (24 teste/cutie) 2 cutii; 1006 Lei Fiecare kit conţine: -tub de colectare(tip flacon) conţinând o soluţie (2 ml) cu tampon de extracţie. imersat în soluţie de azidă de sodiu 0.02%; -tampon steril -dispozitiv pentru detectare specifică 2. Teste rapide pentru detectarea de lichid seminal si/sau ser. plasma umana. VD-PSA-24 teste/cutie, 2 cutii 1096 Lei Fiecare kit conţine: -tub de colectare(tip flacon) conţinând o soluţie (2 ml) cu tampon de extracţie -tampon steril -dispozitiv pentru detectare specifică 3. Alcool etilic absolut. nealimentar, 1 L; 120 Lei; 4. Acetonă pură, 1 L; 100 Lei.
- Număr anunț
- DA26380751
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- EVENT JUST SRL (CUI 31978133)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.322 RON
- Valoare atribuită
- 2.322 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.